Sławny trener pomaga ratować Zaksę, szczery wywiad o transferach i finansach. “Udało się pozyskać człowieka-legendę”

Jadzi podjęła rękawicę w bardzo trudnym momencie dla klubu i środowiska. Szacunek dla jej decyzji w takiej sytuacji. Sytuacja Zaksy jest diametralnie inna niż w Chemiku Police, budżet nie składał się wyłącznie ze środków wpływających od głównego dobrodzieja.

Są obietnice ze strony Grupy Azoty, że będą szukać zastępczych sponsorów. Kolega z reprezentacji chwali pracę Michała Winiarskiego. Jest związany z miastem od lat i pełni funkcję doradczą.

Nowy szef Rady Nadzorczej, dyrektor sportowy i opiekun reprezentacji Francji zostali powołani. Zostają dwaj Amerykanie David Smith i Eric Shoji, Jakub Szymański, Daniel Chitigoi i Bartek Kurek. Będzie kilku nowych, młodszych graczy.

Wilfredo Leon pożegnał się z kibicami. Klub liczy na dołączenie nowych dobrodziejów. Jedni dają kilkaset tysięcy, inni dziesięć tysięcy, jest ich wielu.

Nie wydają kwot, których nie mają. Liczą przy tym na dołączenie nowych dobrodziejów. Decyzja o dołączeniu do projektu została podjęta z wielu względów, na co miały wpływ zarówno pani prezes, klub, środowisko, jak i osoba podpisującego.