×

Transmisja TV Igi Świątek – Sorribes Tormo w WTA Madryt, gdzie oglądać mecz Świątek – Sorribes Tormo STREAM ONLINE LIVE 29.04.2024.

Transmisja TV Igi Świątek – Sorribes Tormo w WTA Madryt, gdzie oglądać mecz Świątek – Sorribes Tormo STREAM ONLINE LIVE 29.04.2024.

Iga Świątek już dzisiaj zagra z Sarą Sorribes Tormo w 4. rundzie turnieju WTA w Madrycie. Polka nigdy nie wygrała Mutua Madrid Open. Najbliżej była rok temu, ale w pasjonującym finale uległa 3:6, 6:3, 3:6 Arynie Sabalence.

W poprzednim meczu liderka rankingu w bardzo dobrym stylu pokonała 6:1, 6:1 Soranę Cirsteę. – To był mój najsolidniejszy mecz od dłuższego czasu – stwierdziła Iga. Sara Sorribes Tormo pokonała 7:6, 6:3 Wiktorię Azarenkę.

Polka wygrała wszystkie poprzednie spotkania, nie tracąc w nich ani jednego seta. Ostatnio ograła Hiszpankę 6:2, 6:1 na początku tego sezonu w United Cup. Wcześniej pokonała ją dwukrotnie w 2023 r. – 6:4, 6:3 w Pekinie i 6:2, 6:0 na Wimbledonie.

Sorribes Tormo jest bardzo solidna i waleczna, popełnia mało błędów. Na mączce czuje się bardzo dobrze. – Warunki w Madrycie mi pasują – mówi Hiszpanka.

Na dodatek w stolicy Hiszpanii zaskakująco zimno. – Na pewno pogoda jest inna niż w zeszłym roku, ale mimo to wiem, jak grać w takich warunkach – powiedziała Iga Świątek po meczu z Cirsteą. Rywalizacja w Madrycie toczy się na wysokości ok. 650 m n.p.m., a w rozrzedzonym powietrzu piłki latają szybko, nabierając przyśpieszenia.

– Mam stąd dość dobre wspomnienia i uwielbiam ten turniej – stwierdziła Iga Świątek. Początek meczu Iga Świątek – Sorribes Tormo ok. godziny 12.30-13.00. (drugi mecz od godz.

11 po meczu Ostapenko – Jabeur).

Post Comment