Iga Świątek vs. Beatriz Haddad Maia: Relacja NA ŻYWO z wynikiem meczu WTA Madryt 2024.

Iga Świątek i Beatriz Haddad Maia zagrają ze sobą w Madrycie po raz czwarty, a bilans dotychczasowych pojedynków jest korzystny dla Polski. Pierwszy mecz wygrała Brazylijka, lecz następne dwa spotkania zakończyły się zwycięstwem Świątek. Haddad Maia, chociaż w tej chwili prezentuje się dobrze, ma za sobą trudny sezon. Świątek przygotowuje się do meczu ze staranną analizą i taktyką, a pomaga jej w tym trener.

Choć wie, że będzie to trudne spotkanie, jest gotowa do walki. Świątek walczy o swoje pierwsze zwycięstwo w Madrycie, po ubiegłorocznym przegranym finale. Zdaje sobie sprawę, że gra w tym mieście jest specyficzna, ze względu na wysokość ponad 600 m n.p.m., co powoduje szybsze tempo gry. Ważny jest odpowiedni naciąg rakiety i ostrożne podejście do ryzyka.

Mecz między Świątek i Haddad Maia rozpocznie się po godzinie 12:30. Wszystkich kibiców portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z tego spotkania.