Iga Świątek odkrywa szczere fakty o swojej relacji z Tomaszem Wiktorowskim i zarabianiu milionów

Iga Świątek kontynuuje swoją dobrą formę w turnieju WTA 1000 w Madrycie, nie tracąc gemów i idąc naprzód w swojej grze. Podczas konferencji prasowej po meczu z Sarą Sorribes Tormo, Iga podzieliła się swoimi myślami na temat meczu oraz opowiedziała o relacjach z jej sztabem szkoleniowym. Wyraziła zdziwienie faktem, że mimo bycia najmłodszą, jest pracodawcą i płaci wszystkim w swoim sztabie.

Podkreśliła trudności związane z relacją z trenerem głównym, który jest odpowiedzialny za wskazywanie błędów i wymaganie cięższych treningów. Igę czeka teraz mecz z Beatriz Haddad Maią, z którą grała już trzy razy, przypominając o jej umiejętnościach i utrudnieniach, jakie stawiała Polce w poprzednich spotkaniach.