×

Sensacyjny powrót: szokujące doniesienia o Jerzym Brzęczku, były selekcjoner miałby poprowadzić ten zespół.

Sensacyjny powrót: szokujące doniesienia o Jerzym Brzęczku, były selekcjoner miałby poprowadzić ten zespół.

Jerzy Brzęczek po rozstaniu z Wisłą Kraków w 2022 roku zdecydował się na przerwę w pracy szkoleniowca. Od tamtej pory zniknął z polskiej piłki, ale czasami pojawiał się w roli eksperta w telewizji. Mimo braku wzmianek o podjęciu nowej pracy, nie zakończył on swojej kariery trenerskiej i nie był dotąd związany z żadnym klubem. Jednak teraz wszystko się zmienia, ponieważ jak wynika z informacji portalu Dziennik.pl, Brzęczek jest kandydatem do objęcia stanowiska trenera Rakowa Częstochowa.

Aktualni mistrzowie Polski przeżywają przeciętny sezon, mimo że wciąż są w grze o europejskie puchary. Obrona tytułu wydaje się mało realna, a w ostatnich meczach drużyna prezentowała słabą formę i traciła punkty z niższymi w tabeli zespołami. Widać więc, że koniec sezonu może nie przynieść zmiany na stanowisku trenera, ale sprawa nowego szkoleniowca przed kolejnymi rozgrywkami jest otwarta. Jerzy Brzęczek był trenerem Rakowa w latach 2010-2014, co było jego debiutem jako głównego trenera.

Wśród kandydatów do objęcia tej posady jest także Papszun, który mógłby powrócić do roli trenera po krótkiej przerwie. Obydwie opcje są zaskakujące i na pewno wzbudziłyby wiele emocji.

Post Comment