Poważne kłopoty z zespołem narodowym Polski na Euro 2024?! Krytyka spada na wybrany przez PZPN obóz. Wiele luk

Reprezentacja Polski jako ostatnia drużyna zdobyła bilety na mistrzostwa Europy w Niemczech po zwycięstwie nad Walią w finale barażów. Biało-czerwoni świętowali kolejny awans, ale z powodu niewielkiej ilości czasu do Euro 2024, Michał Probierz i PZPN musieli szybko podjąć decyzję, gdzie zorganizować bazę na turniej. Ostatecznie wybrano Sheraton Pelikan Hotel w Hanowerze, gdzie Polacy spędzą co najmniej kilka tygodni, przygotowując się do meczów w Berlinie, Hamburgu i Dortmundzie. Artur Wichniarek wyraził swoje zastrzeżenia co do hotelu, wskazując brak udogodnień takich jak baza odnowy biologicznej i basen, co według niego jest istotne, zwłaszcza z uwagi na długi okres pobytu w jednym miejscu podczas turnieju.

Robert Podoliński również zwrócił uwagę na znaczenie nawet najmniejszych szczegółów podczas takiego wydarzenia, podkreślając, że brak możliwości odświeżenia czy odpoczynku może odczuć się jak areszt.