Żona Bartosza Kwolka rozgniewana po braku powołania męża do drużyny narodowej

Wybór zespołu, który reprezentuje Polskę na zbliżających się igrzyskach, będzie trudnym zadaniem, ponieważ walka o miejsce w składzie będzie zacięta. Pomimo że wielu zawodników będzie odpadać z listy powołań przed igrzyskami, emocje już teraz są ogromne.

Denerwujące dla kibiców jest to, że na liście brakuje zawodników takich jak Bartosz Kwolek czy Rafał Szymura. Trener usprawiedliwiając swoją decyzję, stwierdził, że ci gracze kończą sezon późno z powodu udziału w fazie play-off PlusLigi.

Tłumaczenie selekcjonera wywołało kontrowersje, zwłaszcza wśród osób związanych z graczami. Maja Klich-Kwolek, żona jednego z pominiętych zawodników, zabrała głos w tej sprawie na Instagramie.

Jej wpis zdobył sporą uwagę, ponieważ podkreśla ironię tego, że inni reprezentanci Polski z tych samych klubów dostali powołania. Kwestia powołań do reprezentacji wzbudza wiele emocji już teraz, a wybór ostatecznego składu zapowiada się na trudne zadanie.