Kiedy ma mecz Hurkacz w 4. rundzie ATP Madryt z Fritzem? O której godzinie jest jego kolejny mecz?

Hubert Hurkacz poznał rywala w 4. rundzie turnieju ATP w Madrycie. Będzie nim Amerykanin Taylor Fritz (nr 13 ATP). Polak kontynuuje dobre występy na mączce.

Rundzie turnieju w Madrycie, a kolejnego rywala poznał po meczu Taylor Fritz – Sebastian Baez. Amerykanin wygrał 6:2, 6:3. Hurkacz i Fritz grali ze sobą trzy razy.

Bilans tej rywalizacji to 2-1 dla tenisisty z USA. Ostatnio Fritz pokonał Hurkacza 7:6, 7:6 w meczu Polska – USA w półfinale United Cup 2023. Kto lepiej poradzi sobie w specyficznych warunkach w Madrycie?

Na wysokości ponad 600 m n.p.m. gra toczy się szybciej, piłki nabierają dużego przyśpieszenia. Te warunki wyraźnie pasują Hurkaczowi.

– Mieliśmy okazję trochę potrenować, przygotować się do turnieju – powiedział Hurkacz, który przed turniejem w Madrycie zrobił sobie przerwę w startach i trenował w Monte Carlo. O której godzinie gra Hurkacz 4. Transmisje TV z turnieju ATP w Madrycie na antenie Polsatu Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.