ATP Madryt: Kiedy gra Hurkacz – Altmaier? O której godzinie jest kolejny mecz Hurkacza w 3. rundzie?.

Hubert Hurkacz znalazł się w 3. rundzie turnieju ATP w Madrycie, po pokonaniu Jacka Drapera 6:1, 7:5. Polak zaprezentował znakomitą grę, co dowodzi, że coraz lepiej radzi sobie na mączce, mimo że dotychczasowe wyniki na tej nawierzchni nie były tak dobre jak na szybszych kortach.

Następnym przeciwnikiem Hurkacza będzie Daniel Altmaier, który pokonał 6:2, 6:3 Arthura Flisa. Wcześniej Polak spotkał się z Niemcem w Poznaniu i zdołał go pokonać 7:6, 6:0 w turnieju rangi ATP Challenger.

Turniej w Madrycie odbywa się w specyficznych warunkach, na wysokości ponad 600 m n.p.m. Gra toczy się szybciej, a piłki nabierają dużego przyśpieszenia, co wyraźnie pasuje Hurkaczowi.

Po meczu z Draperem, Hurkacz podkreślił, że miał okazję przeanalizować swoją grę, trenując z rywalem w zeszłym tygodniu. Teraz czekamy na plan gier i godzinę meczu Hurkacz – Altmaier.

Oglądać będziemy mogli transmisje TV z turnieju ATP w Madrycie na antenie Polsatu Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.