Jesus Imaz liderem ekstraklasy: hiszpańska gwieźdza znów czuwała nad Jagiellonią

Jego wpływ na grę Jagiellonii Białystok jest ogromny. Dzięki jego golom i asystom klub z Podlasia jest rewelacją ligi i ma szansę na wywalczenie historycznego tytułu.

Romanczuk jest niezastąpiony i wyśmienicie przygotowany pod względem fizycznym. Jego inteligencja, sposób poruszania i technika są na najwyższym poziomie.

Dla mnie to jeden z najlepszych piłkarzy w lidze – komplementował hiszpańskiego pomocnika. Taras Romanczuk prowadzi Jagiellonię po mistrzostwo, a w tym gronie jest także środkowy pomocnik Nene, który jest skuteczny.

“Pozytywnie zaskoczył mnie Nene,” wyznał Bayer na naszych łamach. “Po jego pierwszych meczach nie powiedziałbym, że on tak może grać jak teraz.

Napędza zespół, pracuje w obronie, w ataku,” stwierdził były as ataku białostockiej drużyny. Czy Kamil Grosicki nie zastosuje taryfy ulgowej i zaszkodzi Jagiellonii?