Nastolatek zaniemógł na wieść o meczu z Nadalem. Wyrazista reakcja, znaczący wpis

Młody tenisista z Florydy zadebiutował w tym roku w cyklu ATP. Jego pierwszy mecz zakończył się porażką w Miami z Czechem Tomasem Machacem wynikiem 4:6, 2:6.

Aktualnie zajmuje miejsce na drugim tysiącu rankingu. Rafael Nadal, mimo sporej przerwy w startach, nadal jest legendą tenisa, triumfujeł 22 razy w wielkoszlemowych imprezach i zajmuje 512. miejsce w rankingu ATP.

Nadal zmierzy się z nieopierzonym Blanchem na początku imprezy w Madrycie. Tenisista z Majorki wrócił na kort podczas turnieju w Barcelonie, gdzie rozegrał dwa mecze – z Flaviem Cobollim i Alexem De Minaurem.

Czy Blanch postawi “Rafie” trudne warunki? Na razie wyraża zdziwienie, że w ogóle zmierzy się z Hiszpanem, który jest o 21 lat starszy.

Młody Amerykanin, który zmierzy się z Nadalem, napisał w mediach społecznościowych, że jest w szoku, że będzie grał z Hiszpanem.