×

Piotr Żyła atakowany z każdej strony: kibice byli bezlitośni po pokazaniu domu

Piotr Żyła atakowany z każdej strony: kibice byli bezlitośni po pokazaniu domu

Forma Piotra Żyły w minionym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich była bardzo nierówna. Doświadczony zawodnik potrafił skoczyć na tyle dobrze, aby otrzeć się o podium zawodów, a niedługo potem miał poważne problemy, żeby zakwalifikować się do drugiej serii. Wiślanin nie był jednak jedynym zawodnikiem w polskiej kadrze, który charakteryzował się brakiem regularności w ostatnich miesiącach. Fani mogli się zastanawiać, czy Żyła po zakończeniu sezonu nie zdecyduje się na zakończenie kariery.

Na razie jednak nic na to nie wskazuje. Jest więc duża szansa, że Żyła niebawem rozpocznie przygotowania do nowego sezonu i kolejny będzie dla niego zdecydowanie bardziej udany. Na razie jednak zawodnicy korzystają z chwili przerwy i mogą odpocząć od treningów i myśleniu o skokach. Na jego profilu w mediach społecznościowych pokazała się fotografia z tarasu, na którym siedzi sam Żyła.

Problem jednak w tym, że internauci dopatrzyli się pewnych niedociągnięć na tarasie. A konkretnie wyrastającej trawy między płytkami. Za ten szczegół mocno oberwało się Żyle. – Tą trawę z tych płytek mogłeś wyrwać do tego zdjęcia – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

– Weź się chłopie do roboty, a nie siedzisz i Ci taras zarasta – czytamy w kolejnym komentarzu. – Zaniedbany ten ładny tarasik Pietrek – zauważył następny internauta.

Post Comment