×

Iza Świątek’s Opinion is Strong and Spread Rapidly Worldwide

Iza Świątek’s Opinion is Strong and Spread Rapidly Worldwide

Iga Świątek doznała pierwszej porażki w karierze w Stuttgarcie. Rywalką, która pokonała Polkę w półfinale turnieju WTA 500 była Jelena Rybakina.

Mimo że Rybakina wygrała cały turniej, to nie zmieniła to układu rankingu WTA, którym niepodważalnie prowadzi Świątek. W poniedziałek rozpoczęła ona 100. tydzień na pierwszym miejscu.

W historii lepszy wynik osiągnęły jedynie Steffi Graf (377 tyg. ), Martina Navratilova (332), Serena Williams (319), Chris Evert (260), Martina Hingis (209), Monica Seles (178), Ashleigh Barty (121) i Justine Henin (117).

Mimo młodego wieku, Świątek jest już uznawana za jedną z największych legend dyscypliny. Wyczyny Igły Świątek budzą podziw i zachwyt.

Katarzyna Strączy, była tenisistka, porównała jej osiągnięcia do legendarnych graczy i wyraziła ogromny szacunek dla Polki. Zauważyła, że Iga potrafi utrzymać najwyższy poziom, co odróżnia ją od innych zawodniczek.

Porównania Igi do Martiny Hingis i Steffi Graf świadczą o jej wyjątkowym talencie i potencjale. Mimo że do osiągnięć Graf jeszcze trochę brakuje, to zarówno Iga, jak i jej fani mają nadzieję na dalszy rozwój jej kariery.

Post Comment