×

Iga Świątek robi zamieszanie swoją decyzją odnośnie meczu Real – Barcelona!

Iga Świątek robi zamieszanie swoją decyzją odnośnie meczu Real – Barcelona!

Mecze pomiędzy Realem Madryt i FC Barceloną zawsze wywołują masę emocji i odbijają się echem na całym świecie. Nie inaczej było przy okazji ostatniego “El Clasico”, które rozegrano w niedzielę 21 kwietnia. Wielki pojedynek z udziałem Roberta Lewandowskiego, jak się okazało, z wysokości trybun oglądała również Iga Świątek, która postanowiła wybrać się do stolicy Hiszpanii na jedno z najważniejszych spotkań w kalendarzu hiszpańskiej LaLiga.

Najlepsza tenisistka na świecie wszystkim pochwaliła się w sieci, a jeden szczegół mógł przykuć uwagę internautów. Dodając “hala madrid” oraz oznaczając ekipę “Królewskich” polska tenisistka jasno dała do zrozumienia, której drużynie kibicuje i bynajmniej nie była to ekipa z Robertem Lewandowskim w składzie. To mógł być niemały cios dla wielu kibiców Świątek, którzy nie sympatyzują z Realem.

Nie zabrakło jednak fanów Świątek, którym przypadło do gustu wyznanie zawodniczki z Raszyna. – *Iga i Real Madryt – najlepiej* – rozpływał się kolejny z użytkowników Instagrama pod zdjęciem Igi.

Post Comment