×

Laura Celia to niezwykła piękność, która zrobiła nasz monitor mglistym przez nową dziewczynę Jude’a Bellinghama!

Laura Celia to niezwykła piękność, która zrobiła nasz monitor mglistym przez nową dziewczynę Jude’a Bellinghama!

Po przeprowadzce do Madrytu, Jude Bellingham nie potrzebował zbyt wiele czasu, aby podbić serca kibiców “Królewskich”. Urodzony w 2003 roku pomocnik reprezentacji Anglii, błyskawicznie stał się jednym z najważniejszych zawodników Realu.

M.in. Na łamach “The Sun” pojawił się artykuł sugerujący, że 20-latek miał związać się ze starszą od siebie holenderską modelką.

O ile, zdaniem Brytyjczyków, Bellingham chciał utrzymać na razie związek z Laurą Celią w tajemnicy, to kobieta ma mieć na to zupełnie inny pogląd. Kobieta nie kryje się jednak z tym, jakie relacje utrzymuje z piłkarzem.

Brytyjscy dziennikarze powołując się na swoje źródło podali, że Laura Celia bez skrępowania opowiadała wizażystom o tym, że spotyka się z Bellinghamem. Ten miał zaprosić ją do siebie, do Madrytu.

Twierdzenie to może potwierdzać jedno z ostatnich zdjęć kobiety, które zostało zrobione właśnie w stolicy Hiszpanii. Nie wiadomo jednak, jak para miałaby się poznać.

Po opublikowaniu tych informacji, w mediach społecznościowych zapanowało olbrzymie poruszenie. Kibice Realu Madryt nie ukrywają swoich obaw, co do intencji holenderskiej modelki.

Nie brakuje głosów, że związek z nią może negatywnie odbić się na formie pomocnika “Królewskich”, a ewentualne rozstanie może nawet wywołać u Bellinghama załamanie formy.

Post Comment