×

Raków przeciwko zespół mistrza: prawdziwy horror przed finiszem ligi.

Raków przeciwko zespół mistrza: prawdziwy horror przed finiszem ligi.

W zespole częstochowskim wystąpiły problemy zdrowotne. Iviego Lopeza, który wrócił do gry po dziewięciomiesięcznej rekonwalescencji, ponownie doświadcza trudności zdrowotnych. Zoran Arsenić, kapitan drużyny, także musiał opuścić murawę już w 27. minucie potyczki z legionistami.

Był to jego kolejny pechowy wypadek w tym sezonie. Muhamad Šahinović, po raz pierwszy bronił bramki Rakowa w meczu z Legią, jednak nie zobaczymy go na boisku w piątek. Trener Dawid Szwarga stwierdza, że jego zawodnicy robią wszystko, by przygotować Bośniaka do gry przeciwko Górnikowi, ale nie można jeszcze potwierdzić jego możliwości gry.

Wobec tego bardzo prawdopodobny jest występ Kacpra Bieszczada, choć popełnił on niedawno błąd kosztujący drużynę porażkę. Dodatkowo stan zdrowia Łukasza Zwolińskiego jest niepewny. Mecz Raków – Górnik w ramach 29. kolejki ekstraklasy odbędzie się w piątek o godz.

20.30 na stadionie przy ul. Limanowskiego w Częstochowie. Transmisja będzie dostępna w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD.

Post Comment