Miasto – Relacja na żywo: Real prowadzi do przerwy, ale City ma ogromną przewagę [WYNIK, SKŁADY].

Zdecydowanie jest to zestawienie, które mogłoby pojawić się w finale. Z jednej strony mamy drużynę, która zdobyła rekordowe 14 Pucharów Europy i jest jedyną, która potrafiła obronić tytuł w Lidze Mistrzów, a to nawet dwa razy z rzędu. Z drugiej strony mamy zespół, który od lat buduje skład za ogromne pieniądze, by podbić Europę i udało mu się to w poprzednim sezonie.

W meczu Realu mamy dwa szybkie gole stracone w 12. i 14. minucie, co dało przewagę drużynie przeciwnej. W drugiej części spotkania zawodnicy gości trafili do siatki “Królewskich” w 66. i 71. minucie. Realowi udało się jednak doprowadzić do remisu w 79. minucie, co skutkuje rewanżem z czystą kartą dla obu drużyn.

Warto zauważyć, że nie ma już przewagi goli strzelonych na wyjeździe.