Manchester City zdeklasuje Real Madryt w meczu Ligi Mistrzów? Marcin Żewłakow ma pewność, tak typuje były polski reprezentant.

Manchester City prowadzi w lidze i zmierza po kolejny tytuł. Menedżer Pep Guardiola nie kryje ambicji także w Champions League, gdzie celem jest obrona trofeum.

W pierwszym spotkaniu jego zawodnicy strzelili trzy gole w Madrycie, co jednak wystarczyło tylko do remisu 3:3 ze stałym rywalem – Realem Madryt. W związku z tym, pytanie brzmi, czy mistrz Anglii nie da szans liderowi hiszpańskiej ekstraklasy?

Jakie innowacyjne strategie Guardiola wymyśli, aby zaskoczyć obronę Realu Madryt? Według Marcin Żewłakow, były reprezentant Polski wypowiada się w Kanale Sportowym, Manchester City awansuje do kolejnej rundy.

Twierdzi, że Guardiola będzie dążyć do zranienia Realu Madryt, a nie tylko do przechytrzenia go. W innym wątku, pytanie brzmi, co musi się wydarzyć, aby Josue został w Legii Warszawa na kolejny sezon.