×

Nawet zegarki Lewandowskiego przewyższają w znaczeniu styl Pepa Guardioli! Trener Man City jest właścicielem 10 warszawskich apartamentów

Nawet zegarki Lewandowskiego przewyższają w znaczeniu styl Pepa Guardioli! Trener Man City jest właścicielem 10 warszawskich apartamentów

Niektórych kibiców zainteresował Pep Guardiola nie tylko swoim zachowaniem, ale również zegarkiem na jego nadgarstku. Jest to bowiem luksusowy zegarek wart kilka milionów złotych.

Po pierwszym meczu ćwierćfinałowym z Realem, w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia Pepa Guardioli z powiększonym zegarkiem. Okazało się, że szkoleniowiec “Obywateli” nosi czasomierz Richard Mille RM27-01, z którego wyprodukowano tylko 50 sztuk.

Wartość tego zegarka wynosi około 5-6 milionów złotych, co czyni go bardzo ekskluzywnym. Hiszpański trener, który pracował jako trener mistrzowskich drużyn jak FC Barcelona, Bayern Monachium i Manchester City, może sobie pozwolić na takie ekstrawaganckie wydatki.

Od lipca 2016 roku Pep Guardiola zarabia jako trener Manchesteru City rocznie od 20 do 25 mln euro, co przekłada się na około 85 do 105 mln złotych. Jego zarobki pozwalają mu na kolekcjonowanie drogich przedmiotów, takich jak wspomniany zegarek.

Mimo że zegarek Pepa Guardioli wzbudza kontrowersje i jest przedmiotem dyskusji wśród kibiców, to jednak dla trenera jest to tylko jedno z wielu luksusowych zakupów, których sobie może pozwolić. Jego wysokie zarobki dają mu możliwość cieszenia się ekskluzywnymi upominkami, takimi jak ten niesamowicie drogi zegarek.

Post Comment