×

Co jest konieczne, aby Josue pozostał w Legii Warszawa na kolejny sezon? Kluczowa opinia kapitana Super Expressu.

Co jest konieczne, aby Josue pozostał w Legii Warszawa na kolejny sezon? Kluczowa opinia kapitana Super Expressu.

Jego marzeniem jest wygranie ligi, bo nigdy w karierze nie był mistrzem. A występował w Portugalii, Holandii, Turcji czy Izraelu. W dorobku ma trzy puchary krajowe i dwa superpuchary.

Jak potoczy się jego kariera w stołecznym klubie? W tym momencie jego umowa obowiązuje do końca kariery. *Lubię ludzi z charakterem, a Josue jest takim gościem.

Zależy, jaki plan ma klub na całość zespołu, co jest dla niego celem: mistrzostwo, faza grupowa europejskich pucharów itd. Jeśli klub sprowadzi 2-3 wartościowych piłkarzy, to Josue powinien zostać. On potrzebuje kozaków wokół siebie, takich graczy jak kiedyś Radović, Vadis czy Guilherme* – ocenił Chorwat.

[Szymon Marciniak będzie miał oko na włoskie derby w Lidze Europy. Kapitan legii potrzebuje wsparcia, aby go odciążyć. W ten sposób zyskałby Josue, ale i cały zespół.


* Teraz Legia jest od niego uzależniona i nie ma innego pomysłu* – przekonywał Vdoljak. – *Każda akcja idzie przez niego, o wszystkim decyduje. To jest inteligentny piłkarz, ze świetną lewą nogą.

Dogra piłkę tak, jak nikt inny. Jednak potrzebuje partnerów do grania. Nie oszukujmy się: Legia na nim już nie zarobi, a on peselu nie oszuka.

Nie będzie szybszy, nie zdobędzie 10 metrów przewagi. Jednak przy odpowiednich transferach Josue może pomóc drużynie. Ale nie tylko on ma napędzać pozostałych, a tak jest w tej chwili -* zaznaczył były kapitan warszawskiego klubu.

[Jerzy Dudek przed hitem Ligi Mistrzów.

Post Comment