Borussia – Atletico transmisja na żywo Liga Mistrzów: rewanż Borussia – Atletico live gdzie oglądać Borussia – Atletico 16.04.2024 online

W tym samym czasie jednak, o kolejne miejsce w gronie szczęśliwych półfinalistów walczyć będą piłkarze Borussi Dortmund i Atletico Madryt. W pierwszym meczu nieznacznie lepsi okazali się piłkarze z Madrytu, którzy prowadzili już 2:0 po golach Rodrigo de Paula po fatalnym błędzie defensywy BVB oraz Samuela Lino. Piłkarze z Drotmundu, w myśl zasady “gramy do końca” nie złożyli jednak broni i na kilka minut przed końcem spotkania, za sprawą gola Sebastiana Hallera zdobyli bramkę kontaktową, ustalając wynik spotkania na 2:1. O ile w niewiele lepszej sytuacji przed rewanżem są piłkarze prowadzeni przez trenera Diego Simeone, to stary Borussi są naprawdę niewielkie i podczas spotkania rewanżowego w Dortmundzie, sprawa awansu nadal jest otwarta, co zwiastuje ogromne emocje.

Sprawdźcie, gdzie oglądać spotkanie Borussia – Atletico w dalszej części artykułu. Kibice będą mogli również śledzić losy meczu live online, za pośrednictwem platformy “Polsat Box Go”, po wykupieniu odpowiedniego pakietu.