×

Zbigniew Boniek o sytuacji w Lechu Poznań: “Tam nikt nigdy nie przeklnie, żadnego “k****”.

Zbigniew Boniek o sytuacji w Lechu Poznań: “Tam nikt nigdy nie przeklnie, żadnego “k****”.

Lechici ponownie zawiedli, przegrywając tym razem z Puszczą Niepołomice 1:2. “Głos Wielkopolski” sugeruje, że trener Mariusz Rumak podał się do dymisji, jednak ustalenia serwisu meczyki.pl są inne i Rumak pozostanie na Bułgarskiej, przynajmniej do meczu z ŁKS Łódź.

John van den Brom odszedł z Lecha Poznań pod koniec ubiegłego roku. Trener Rumak wcześniej zapowiadał, że Lecha stać na wygraną mistrzostwa Polski, ale lechici mają obecnie cztery punkty straty do Jagiellonii Białystok i dwa do wiceliderującego Śląska Wrocław.

Były prezes PZPN uważa, że praca Tomasza Rząsy, dyrektora sportowego klubu, mogła przyczynić się do kryzysu w Lechu Poznań. Wstrząs w klubie musi nastąpić, ale nie może dotyczyć właściciela, który o wszystkim decyduje.

Wskazuje się Marek Papszuna jako jednego z kandydatów do uratowania sytuacji Lecha Poznań. Papszun pozostaje od kilku miesięcy bez pracy, po tym jak odniósł sukcesy z Rakowem Częstochowa.

Jest sceptycyzm co do tego, czy Papszun zdecyduje się pójść do Lecha Poznań, z uwagi na “stabilną sytuację” i obecność “sami przyjaciele” w klubie.

Post Comment