Gwiazdor z Kielc nie próbował gwałcić, tylko… ściągnął spodnie? Nagły zwrot w sprawie francuskiego mistrza Europy

Kounkoud został zatrzymany przez policję francuską 31 stycznia, trzy dni po zwycięstwie Trójkolorowych w mistrzostwach Europy. Oskarżenia te zostały stanowczo zdementowane.

Ale najnowsze informacje rzucają zupełnie inne światło na sprawę. Zawodnik mistrzów Polski w areszcie!

Próbował zgwałcić kobietę w klubie. Teraz więc sportowiec stanie przed sądem pod zarzutem ekshibicjonizmu, a nie próby gwałtu.

Prawy skrzydłowy dołączył w 2022 roku do klubu z Kielc, w którym występuje dwóch innych mistrzów Europy, Nicolas Tournat i Dylan Nahi. Po ujawnieniu sprawy Kounkoud był przez blisko miesiąc odsunięty od gry w Industrii.

Potem jednak wrócił, był też już po incydencie powołany do francuskiej kadry. W minioną sobotę 13.04 Kounkoud był drugim strzelcem kieleckiej drużyny w wygranym 40:25 meczu ligowym z MMTS Kwidzyn, zdobywając siedem bramek.