Lech Poznań walczy o tytuł, ale ma trudności. Czy Mariusz Rumak poprowadzi ich do zwycięstwa?

To był katastrofalny występ, po którym na piłkarzy i szkoleniowca posypały się gromy. Po zawodach doszło do rozmów z wściekłymi kibicami Lecha, do których przemawiał Bartosz Salamon. Do fanów zwrócił się także trener Rumak.

Podczas konferencji prasowej mówił, że ma różne myśli w głowie. Widać było, że wstydliwa wpadka z beniaminkiem mocno w nim siedziała. Jagiellonia wyhamowuje na finiszu ligi i być może sięgnie po mistrzostwo?

Pojawiły się nawet informacje, że być może dojdzie do zmiany trenera w Kolejorzu. Jednak odbyło się bez nerwowych ruchów. Wszystko wskazuje na to, że na razie nie należy się spodziewać roszad.

Według portalu meczyki.pl prezes Piotr Rutkowski miał spotkać się z działem komunikacji wczoraj. Według tych ustaleń trener Rumak zostaje w Lechu i będzie przygotowywał zespół do meczu z ŁKS-em. Czy to będzie dla niego ostatnia szansa na wyprowadzenie drużyny z marazmu?

Jacek Magiera tak widzi walkę o tytuł.