×

Kamila Wybrańczyk pokazała odważny kadr: Ukochana Artura Szpilki nago w wannie.

Kamila Wybrańczyk pokazała odważny kadr: Ukochana Artura Szpilki nago w wannie.

W polskim sporcie istnieje kilka par, które od wielu lat są nierozerwalnie ze sobą związane. Należy do nich Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk. Mimo upływu czasu między nimi wciąż istnieje ogromne uczucie i wsparcie. Wybrańczyk towarzyszyła swojemu ukochanemu podczas wielu walk, zyskując sporą popularność wśród kibiców.

Jednakże zaznaczała, że nie chce być jedynie określana jako “narzeczona Szpilki” i aktywnie pracuje nad budowaniem swojego wizerunku. Wybrańczyk prowadzi głównie biznes związanny z perfumami, aktywnie promując swoją markę w mediach społecznościowych i reklamując produkty. Na jej profilu na Instagramie codziennie można zobaczyć nowe treści, co świadczy o jej zaangażowaniu. Partnerka zawodnika KSW od jakiegoś czasu intensywnie trenuje na siłowni, co ujawnia na mediach społecznościowych.

Pomimo tego, że koncentruje się na swojej aktywności fizycznej, potrafi też znaleźć czas na relaks, co pokazała na swoim profilu, udostępniając zdjęcia przed i po treningu. Jej aktywność na Instagramie nie jest nowością, gdyż wcześniej również podgrzewała atmosferę, publikując różnorodne treści.

Post Comment