Wojciech Szczęsny zasnął się krwią. Chills przechodzą po plecach, kiedy ujrzano to zdjęcie. Boli od samego patrzenia

Wojciech Szczęsny jest cenionym zawodnikiem zarówno wśród kibiców Juventusu, jak i reprezentacji Polski. Jego znakomite interwencje na mistrzostwach świata w Katarze przyczyniły się do awansu “biało-czerwonych” do fazy pucharowej, a w szczególności decydujący konkurs rzutów karnych przeciwko Walii. Jego obrona strzału Daniela Jamesa zagwarantowała Polsce bilet na zbliżające się Euro 2024 w Niemczech. W trakcie meczu doszło do incydentu, gdy reprezentant Polski został uderzony łokciem przez Adama Masinę i zalał się krwią.

Pomimo tego zdarzenia, Szczęsny, będąc kluczowym zawodnikiem, kontynuował grę. Dzięki błyskawicznej reakcji sztabu medycznego turyńskiego klubu sytuacja została skutecznie opanowana. Jego determinacja i profesjonalizm zdobyły uznanie kibiców i wykazały jego zaangażowanie w zespole, co doprowadziło do pozytywnego wyniku meczu z bezbramkowym remisem.