×

Dwóch trenerów z dużymi obawami o przyszłość w swoich klubach. Przegrany w ich bezpośrednim pojedynku stoi przed ognistym wyzwaniem

Dwóch trenerów z dużymi obawami o przyszłość w swoich klubach. Przegrany w ich bezpośrednim pojedynku stoi przed ognistym wyzwaniem

Obecne kontrakty obu szkoleniowców kończą się z końcem czerwca. Nowych jeszcze nie podpisali, choć w przypadku Vukovicia istnieje klauzula pozwalająca klubowi na przedłużenie tego obecnego o rok. Na razie jednak – być może również z powodu zawirowań wokół prezesowskiego stołka Grzegorza Bednarskiego – Piast z tego zapisu nie skorzystał. Sam „Vuko” spodziewa się zaś wszystkiego.

“Władze klubu mają prawo zastanawiać się nad różnymi rozwiązaniami,” – dodawał. “Jako człowiek odpowiedzialnymi rozumiem, że są ku temu argumenty.” Gliwiczanie nad strefą spadkową mają tylko trzy punkty przewagi. Lubinianie – dziewięć, więc w tym przypadku niepewność co do przyszłości Fornalika w klubie wynika nie z groźby degradacji, co raczej mało eksponowanego miejsca w tabeli i obrazu gry drużyny.

“Cały czas udoskonalamy naszą grę, to jest ciągły proces. Pracujemy nad stabilizacją formy,” – zapewniał ostatnio były selekcjoner. Mecz Piast – Zagłębie Lubin w ramach 28. kolejki ekstraklasy rozegrany zostanie w poniedziałek o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim im.

Piotra Wieczorka w Gliwicach. Transmisja w Canal+ Sport.

Post Comment