×

Wielki rywal Małysza usłyszał katastrofalne informacje. Lekarze mieli brutalną diagnozę dotyczącą jego syna. Jest fatalnie

Wielki rywal Małysza usłyszał katastrofalne informacje. Lekarze mieli brutalną diagnozę dotyczącą jego syna. Jest fatalnie

Janne Ahonen to znakomity zawodnik skoków narciarskich. Były reprezentant Finlandii odniósł wiele zwycięstw, zdobył wiele medali i osiągnął wiele sukcesów. Pomimo kilkukrotnego zawieszania i wznawiania kariery, nadszedł czas na zakończenie jego aktywnej kariery.

Jego nazwisko pozostanie jednak na zawsze wśród legend skoków narciarskich, a być może rozpocznie się nowy rozdział Ahonenów w Pucharze Świata. Jego syn, Mico Ahonen, zdaje się kontynuować skok narciarski w Finlandii i ma ogromne nadzieje związane z jego sukcesami. Niestety, niedawno doznał kontuzji podczas treningu w Lahti.

Pierwotnie diagnozy wydawały się być dobre, ale późniejsze badania ujawniły poważniejsze urazy. Według Janne Ahonena, jego syn musi teraz zrobić przerwę przez kilka do nawet kilkunastu miesięcy. Pierwsze wyniki badań rentgenowskich wydawały się optymistyczne, ale późniejszy rezonans magnetyczny ujawnił zerwanie więzadła krzyżowego w kolanie, czego rekonwalescencja potrwa od 9 do 12 miesięcy.

Post Comment