×

Lukas Podolski przyjął telefon. Żadnych złudzeń: “Miasto jest niebogate”

Lukas Podolski przyjął telefon. Żadnych złudzeń: “Miasto jest niebogate”

Mistrz świata wszedł na boisko w ostatniej połowie tego meczu. Wcześniej przez niemal cztery tygodnie leczył uraz kostki, co sprawiło, że opuścił trzy kolejne spotkania ligowe swojego zespołu.

Pomimo jego nieobecności, drużyna wygrała wszystkie trzy mecze, w tym ostatni z wynikiem 4:1. Podolski podzielił się swoją radością z ponad 20 tysiącami kibiców na trybunach.

Dodatkowo, prowadzi on dodatkowe negocjacje, w tym nawet w zabrzańskim ratuszu. Podolski wyraził zadowolenie ze spotkania z nową prezydent miasta Zabrze i wspomniał o jej miłym telefonie.

Rada miasta musi podejmować decyzje, takie jak sprzedaż 51% udziałów w klubie, co będzie jednym z głównych tematów rozmowy z nową prezydent. Podolski ujawnił, że przed wyborami rozmawiał z kandydatką na prezydenta, która wyraziła chęć współpracy i poparła pomysł prowadzenia klubu przez osoby znające się na piłce.

Jednak Podolski mówi również o ograniczonych zasobach finansowych miasta i konieczności podejmowania konkretnych działań w tym względzie. Wśród potencjalnych kupców udziałów w klubie znajduje się Thomas Hansla, którego Podolski przekonał do złożenia oferty, firma Zarys oraz DL Invest Group, których oferty są brane pod uwagę przez radnych.

Post Comment