Dokąd obejrzeć mecz Szwajcaria – Polska w turnieju tenisowym BJK Cup?

Iga Świątek i Maja Chwalińska odnosiły sukcesy jako juniorki, ale ich kariery seniorskie potoczyły się inaczej. Chwalińska zmagała się z depresją i kontuzjami, a Świątek obecnie jest liderką polskiej drużyny w tenisie. Wobec nieobecności Magdy Linette, drugą rakietą będzie Magdalena Fręch. Świątek wyraziła radość z bycia częścią zespołu i wyraziła zadowolenie z faktu, że będą grać z Szwajcarią.

Planuje przygotować się taktycznie, ale skupić się na sobie i na swojej grze na korcie. Mecz Szwajcaria – Polska w rozgrywkach BJK Cup zostanie rozegrany w piątek 12 kwietnia i w sobotę 13 kwietnia 2024 r. Pierwszy mecz singla odbędzie się o godzinie 14 w piątek, z udziałem Igi Świątek i Magdaleny Fręch. W sobotę o godzinie 13 odbędą się kolejne mecze singlowe oraz mecz debla.