Fani Igi Świątek otrzymali niesamowitą wiadomość o meczu reprezentacji Polski.

Mecz Szwajcaria – Polska zacznie się w piątek 12 kwietnia od gry singlowej Świątek kontra Simona Waltert. Nasza tenisistka będzie oczywiście zdecydowaną faworytką. – Kiedy ostatnio grałam w BJK Cup, mecz był w Polsce – powiedziała Iga Świątek w rozmowie ze szwajcarską telewizją SRF.

– Teraz zagramy na wyjeździe, więc na trybunach będzie pewnie głośny doping szwajcarskich kibiców. Na pewno muszę być na to gotowa, żebym potrafiła skupić się na swojej pracy. Wiem, że będzie mnie wspierał nasz wspaniały zespół, a na trybunach będą też na pewno polscy fani – komentuje Iga.

Polki w składzie: Iga Świątek, Magdalena Fręch, Katarzyna Kawa i Maja Chwalińska powalczą o awans do listopadowych finałów*” – napisano na platformie X (d. Twitter) nadawcy. Legenda tenisa nie ma wątpliwości. 14 – Iga Świątek – Simona Waltert – Magdalena Fręch – Celine Naef sobota godz.

13 – Iga Świątek – Celine Naef – Magdalena Fręch – Simona Waltert – mecz debla