Sytuacja Jagiellonii w ostatnich występach – co miał na myśli Jesus Imaz?

Jagiellonia miała wielkie nadzieje na sukces w Pucharze Polski, ale niestety, przegrała po dogrywce z Pogonią w półfinale. Przebieg tego spotkania przypominał kolejne starcie z Legią, ale tym razem jagiellończycy zdołali wywalczyć remis. Bramkę zdobył Jesus Imaz po błędzie obrony gospodarzy, asystującemu mu Dominikowi Marczukowi.

Hiszpański napastnik wyraził nadzieję na zdobycie mistrzostwa, ponieważ takie szanse rzadko się powtarzają. Co dalej z Josue w Legii? W meczu pucharowym udało nam się doprowadzić do dogrywki, ale potem zabrakło nam czegoś.

W meczu z Legią zagraliśmy bardzo dobrą drugą połowę, mieliśmy inicjatywę, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i w końcu osiągnęliśmy swój cel – opisał zawodnik hiszpański. Kamil Kosowski wypowiedział się na temat sytuacji Dawida Szwargi.