Jan Tomaszewski batoży PZPN po decyzji w sprawie Wisły Kraków! Legenda nie bierze jeńców, „nie będę tego oglądał”!

W poprzednim sezonie Wisła Kraków została ukarana zakazem przyjmowania kibiców na trzy mecze w Pucharze Polski. W obecnym sezonie zespół grał głównie u siebie, co uniemożliwiło mu odbycie kary. Niemniej los sprawił, że mimo finał rozgrywany będzie na neutralnym terenie, Wisła będzie w nim traktowana jako drużyna wyjazdowa. Teoretycznie nakazuje to zakaz przyjmowania kibiców.

Po półfinale prezes klubu Jarosław Królewski groził obecnością Wisły meczu walkowerem, jeśli kara zostanie podtrzymana. Jednak PZPN zawiesił karę na finał, co oburzyło Jana Tomaszewskiego. Ten uważa, że to dalsza destabilizacja polskiej piłki, i nie zamierza oglądać meczu finałowego. W odpowiedzi na wypowiedzi Tomaszewskiego, córka Włodzimierza Szaranowicza opublikowała swoje dramatyczne wyznanie, jednak zawiera ono tematycznie inny wątek.