Super expres: Niespodziewane wydarzenie na konferencji po meczu trenera Wisły.

Krakowianie zdobyli trofeum w wyjątkowych okolicznościach, ponieważ przegrywali do dziewiątej minuty doliczonego przez sędziego czasu gry, kiedy wyrównał Hiszpan Eneko Satrustegui. W trzeciej minucie dogrywki gola na wagę zwycięstwa zdobył jego rodak Angel Rodado.

Rude, 37-letni Hiszpan, wyraził radość z sukcesu, podkreślając, że było to największe osiągnięcie w jego karierze, a zarazem motywacja do osiągnięcia skutecznego finału rozgrywek 1. ligi i powrotu do ekstraklasy. Podkreślił, że ważne jest odpowiednie zarządzanie sukcesem w dążeniu do powrotu do ekstraklasy i zaznaczył, że drużyna ma zasadę 24 godzin na celebrowanie sukcesu, po czym wraca do ciężkiej pracy.

Następnie zdarzyło się coś niespodziewanego. Po meczu rozpoczęto świętowanie już na stadionie.

Klub zamieścił filmiki z szatni na mediach społecznościowych, na których piłkarze celebrują zwycięstwo. Podczas konferencji prasowej, oprócz Rude, udział wzięli także inni członkowie sztabu, a na ich głowach pojawiły się potoki złocistego napoju.