×

Marianna Schreiber szczery o swoim rozwodzie z mężem. Emocjonalne wyznanie w Super Expressie porusza do łez.

Marianna Schreiber szczery o swoim rozwodzie z mężem. Emocjonalne wyznanie w Super Expressie porusza do łez.

Marianna Schreiber, gwiazda federacji freak-fightowej Clout MMA, wyznała w rozmowie z “Radiem Zet” przeżywanie trudnego rozstania z posłem Prawa i Sprawiedliwości, Łukaszem Schreiberem. Schreiber, uczestniczka “Top Model”, przyznała, że dla niej MMA jest sposobem na oderwanie się myślami od sytuacji osobistej. Marianna podkreśla, że wciąż odczuwa silne emocje związane z tym rozstaniem, mówiąc: “Dla mnie rodzina to zawsze była świętość. Mimo że popełniłam wiele błędów, zawsze wspierałam swojego męża.

Nie mam powodu, żeby na jakiś temat kłamać czy tworzyć dziwne show dla klikalności. Tak się stało, jak się stało.” Wyjaśniając, że jej mąż był miłością jej życia, Marianna Schreiber stwierdza, że treningi MMA pozwalają jej na oderwanie się od osobistych problemów. Dzięki nim może skupić się na zupełnie innych sprawach i zaakceptować swoją sytuację.

Przez treningi MMA, Schreiber unika bycia rozklejoną i zamiast tego skupia się na realizacji swoich zadań. Daje to jej możliwość skoncentrowania się na bieżących sprawach i zaakceptowania swojej sytuacji.

Post Comment