Goncalo Feio po pierwszym treningu w Legii. Tak wyglądał trening pod okiem Portugalczyka.

Legia Warszawa sięgnęła po Goncalo Feio, który wcześniej pracował w stołecznym klubie między innymi jako analityk. Był związany z akademią i ostatnio prowadził samodzielnie Motor Lublin, z którym awansował w poprzednim sezonie na zaplecze ekstraklasy. Po godzinie 16 spotkał się z drużyną i odbył pierwszy trening. „Wierzyłem, że mogę zostać trenerem Legii” – powiedział trener Goncalo Feio podczas konferencji, cytowany przez klubowe media z Łazienkowskiej.

„Mój cel spełnił się dzięki trudnej, codziennej pracy. Na pewno będziemy chcieli wykorzystać indywidualności i charakterystykę piłkarzy Legii. Chcę wykorzystać wszystko, co najlepsze z moich piłkarzy” – podkreślał. Widać było, że mocno żyje tym, co dzieje się na murawie – napisano w relacji z zajęć.

Trzęsienie w Legii przyniesie efekt. Co w sprawie przyszłości Josue?