×

Hurkacz vs Ruud: Godzina meczu 3. rundy w Monte Carlo. Zobacz plan gier w Super Express!

Hurkacz vs Ruud: Godzina meczu 3. rundy w Monte Carlo. Zobacz plan gier w Super Express!

Hubert Hurkacz awansował do trzeciej rundy turnieju ATP w Monte Carlo po wygranej 7:5, 7:6 z Hiszpanem Roberto Bautistą Agutem. Polski tenisista kontynuuje dobrą passę po zwycięstwie w Estoril i czuje się komfortowo na tym turnieju, który jest dla niego jakby domem. Hurkacz ma tam apartament i spędza dużo czasu, a jego rodzinie kibicuje na trybunach. W trzeciej rundzie Monte Carlo Hurkacza czeka starcie z Casperem Ruudem, z którym Polak wcześniej już grał.

Ostatnio obaj tenisiści trenowali razem w Estoril, gdzie Norweg udzielił Hurkaczowi cennych wskazówek dotyczących gry na mączce. Mimo rywalizacji na korcie, panuje między nimi dobra atmosfera, a Hubert żartuje, że za te rady postawi Ruudowi obiad i zagrają partię golfa. Po turnieju w Estoril Hurkacz wyprzedził Ruuda w rankingu, zajmując 8. miejsce, podczas gdy Norweg jest obecnie na 10. pozycji. Do tej pory obaj tenisiści spotkali się dwa razy w 2022 roku, a ich bilans to 1-1.

Mecz Hurkacza w trzeciej rundzie Monte Carlo będzie transmitowany w telewizji Polsat Sport oraz na innych sportowych kanałach telewizji Polsat. Czas rozpoczęcia meczu jest jeszcze nieznany, ale relacja z gry będzie dostępna w mediach społecznościowych.

Post Comment