×

Not mentioning that rule in the answer: “Sensacyjne wieści o Robercie Lewandowskim. Kylian Mbappe zachęcał go do zmiany klubu. Polaka mocno kusili.

Not mentioning that rule in the answer: “Sensacyjne wieści o Robercie Lewandowskim. Kylian Mbappe zachęcał go do zmiany klubu. Polaka mocno kusili.

Starcia dwóch potężnych drużyn piłkarskich zawsze wzbudzają ogromne emocje, a w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów jest wiele takich zestawień. Polscy kibice z uwagą śledzą przede wszystkim mecze FC Barcelona kontra Paris Saint-Germain, z udziałem Roberta Lewandowskiego, które odbędą się w tych miastach. Pierwszy mecz rywalizacji już w najbliższą środę, a od kilku dni wokół tego starcia panuje wielkie zainteresowanie. Niezwykle interesujące są także informacje opublikowane przez portal WP SportoweFakty.

Osoba znająca kulisy przejścia Lewandowskiego do Barcelony powiedziała, że Bayern wolał sprzedać go do PSG niż do Barcelony i dlatego prowadził zakulisowe rozmowy z francuskim klubem. Najważniejsze osoby z PSG, Nasser Al-Khelaifi oraz Kylian Mbappe, zaangażowały się w przekonanie Polaka. Według artykułu, Mbappe tak bardzo chciał Lewandowskiego w Paryżu, że osobiście zaangażował się w tę kwestię, a obaj nawet spotkali się w Cannes pod koniec maja 2022 r., co miało dodatkowo wzmocnić ich relacje. Spotkanie z Cannes miało na celu budowanie odpowiedniej atmosfery między Lewandowskim a Mbappe, którzy darzą się wzajemnym szacunkiem i lubią.

Informator przekazał, że rozmowa w Cannes przyczyniła się do wzmocnienia ich relacji.

Post Comment