×

Najlepsza hokeistka świata pokazała swoje niesamowite kształty w odważnym zdjęciu

Najlepsza hokeistka świata pokazała swoje niesamowite kształty w odważnym zdjęciu

Kariera młodej hokeistki rozwijała się całkiem sprawnie, a ona sama występowała na pozycji bramkarki. W trakcie swojej krótkiej kariery Demaiter występowała w juniorskim klubie Bluewater Hawks, jednak niestety nie było jej dane zrobić wielkiej kariery – młoda zawodniczka odniosła kontuzję kolana, przez którą postanowiła ostatecznie rozstać się z profesjonalnym sportem.

Już wcześniej jednak budziła spore zainteresowanie fanów ze względu na swoją urodę i właśnie to postanowiła wykorzystać w swoim życiu. Okazało się to być strzałem w dziesiątkę, bowiem Demaiter szybko zaczęła zyskiwać na popularności – na początku 2023 roku jej profil na Instagramie obserwowało ok. Teraz jest to już ponad 3 mln!

Mikayla Demaiter nie zarabia jednak przez Instagram (co jest możliwe dzięki np. współpracom reklamowym), ale dzięki koncie na portalu dla dorosłych OnlyFans, na którym publikuje swoje nagie zdjęcia.

Na samym Instagramie jednak także nie brakuje odważnych fotek 24-latki, która chętnie pozuje w seksownych kreacjach czy skąpych strojach kąpielowych. A trzeba przyznać, że ma ona się czym pochwalić!

Więcej zdjęć Mikayli Demaiter znajdziecie w galerii powyżej.

Post Comment