Kopenhaga – Transmisja na żywo w telewizji. Liga Mistrzów Kopenhaga – Manchester TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE mecz FC Kopenhaga – Manchester City GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 13.02

W fazie grupowej w grze o najbardziej prestiżowe trofeum w klubowej piłce nożnej pozostało tylko 16 z 32 drużyn, które wzięły udział. FC Kopenhaga Kamila Grabary została jedną z tych 16 zespołów. W decydującej rundzie kwalifikacji okazała się nieznacznie lepsza od Rakowa Częstochowa.

Mistrz Danii poradził sobie później w trudnej grupie z Bayernem Monachium, Manchesterem United i Galatasaray. W 1/8 finału LM Kopenhaga zmierzy się z obecnym obrońcą tytułu – Manchesterem City. “The Citizens” po średnim początku sezonu są teraz na fali 10 zwycięstw z rzędu, która zaczęła się od Klubowych Mistrzostw Świata.

Nawet gdy piłkarze Pepa Guardioli notowali pojedyncze wpadki, nie przydarzyło im się to w fazie grupowej LM, gdzie wygrali wszystkie 6 meczów z RB Lipsk, Young Boys i Crveną Zvezdą. Ostatnie tygodnie City wykorzystali także do poprawienia sytuacji w Premier League, gdzie wrócili na sam szczyt i powalczą o kolejne mistrzostwo Anglii. Mecz FC Kopenhaga – Manchester City w 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się we wtorek, 13 lutego, o godzinie 21:00.

TRANSMISJA w TV na kanale Polsat Sport Premium 1.