Legia Warszawa przedstawia informacje o kontrakcie Goncalo Feio, co cieszy kibiców!

Legia Warszawa podjęła drastyczną decyzję w swoim klubie, zwalniając dotychczasowego trenera Kostę Runjaića i zastępując go portugalskim szkoleniowcem, Goncalo Feio. Znany trener z pracy w Motorze Lublin zostanie zaprezentowany w nowej roli dzisiaj, 10 kwietnia 2024 roku. Szczegóły kontraktu Feio również zostały ujawnione.

Zwolnienie Runjaića, mimo iż Legia wciąż walczyła o mistrzostwo Polski, stanowiło niespodziankę. Runjaić wyraził swoje doświadczenia i sukcesy, podkreślając osiągnięcia zespołu za jego kadencji. Na miejsce Runjaića zostanie mianowany Goncalo Feio, który do niedawna pracował w Motorze Lublin.

Portugalczyk zostanie zaprezentowany w trakcie specjalnej konferencji prasowej, a następnie przeprowadzi pierwsze zajęcia z drużyną. Pierwsze informacje na temat kontraktu Feio wskazują, że będzie on pracował w Legii do końca sezonu 2024/2025 – zgodnie z doniesieniami Piotra Kamienieckiego z TVP Sport.