×

Werner znajdzie kobietę swojego życia w nowym odcinku “M jak miłość”. Sylwia nie będzie wybraną osobą.

Werner znajdzie kobietę swojego życia w nowym odcinku “M jak miłość”. Sylwia nie będzie wybraną osobą.

Werner znajdzie kobietę, która pokocha go bezwarunkowo. Tak straci Sylwię? Werner w “M jak miłość” jest najbardziej kochliwym bohaterem. Adam ma już swoje lata, ale wciąż nie zdołał dojrzeć i ustatkować się u boku jednej kobiety.

Kiedy wybuchł namiętny romans Wernera z dużo młodszą Sylwią, zaświtała nadzieja, że tym razem to już to. Ale niestety Adasia nic nie zmieni – on znajdzie nowy obiekt, o którym będzie krzyczał przyjaciołom: “To kobieta mojego życia!” Co stanie się z Sylwią? Sylwia w “M jak miłość” ma pełną świadomość, że Werner jest “małym chłopcem”.

I choć to majętny i szanowany prawnik, nadal szuka kobiety, która pokocha go takim jakim jest. I to się stanie! “Pani Ola przyjmuje rolkę matki i traktuje go, jakby miał pięć lat. A jemu się to szalenie podoba” – ujawnia Turnau “Kulisach M jak miłość”.

Pani Ola to kobieta, która została niesłusznie oskarżona w “M jak miłość” o kradzież i Adaś ją wyratował z więzienia. To wtedy Sylwia była pod wrażeniem, jak jej kochanek potrafi walczyć o starszą, skrzywdzoną kobietę. Nikt się wtedy nie spodziewał, że pani Ola rozdzieli parę prawników. Ostatecznie w domu Wernera w “M jak miłość” będą żyły dwie kobiety – Sylwia i wspomniana pani Ola.

Starsza kobieta nie jest zagrożeniem romantyczno-seksualnym dla Kosteckiej. Za to psychologicznie przejmuje po prostu władzę i Sylwii się to nie spodoba. “Werner dla pani Oli stał się chyba sensem życia” – zdradza Kopczyński w “Kulisach M jak miłość”. “Nagle ma fantastyczny obiekt, którym się opiekuje, który chołubi, który kocha…”.

“Każdy duży chłopiec, oczywiście chciałby tak mieć, więc Werner ma ten swój mały raj” – dodaje aktor. I tak dojdzie do tego, że Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) w “M jak miłość” zobaczą nowy występ zakochanego Adasia. “Znalazłem kobietę mojego życia, która akceptuje mnie bezwarunkowo!” – ogłosi Adaś w domu Gryca.

Ale i Sylwia zareaguje na to, co ją spotkało w domu kochanka. Pewnego pięknego dnia po prostu go zostawi, pomimo, że korytarz do wanny, w której będzie czekał na nią Adaś, będzie usłany płatkami róż. Czy Adaś wydorośleje i odzyska Sylwię, czy raczej odda się na zawsze pod opiekę “mamy” Oli i znów będzie “skakał z kwiatka na kwiatek”?

Post Comment