×

Barwy szczęścia, odcinek 2952: Wanda pożałuje spisku z Robertem przeciwko Dominice i Renacie! Odkryje przerażającą prawdę o Stefaniaku

Barwy szczęścia, odcinek 2952: Wanda pożałuje spisku z Robertem przeciwko Dominice i Renacie! Odkryje przerażającą prawdę o Stefaniaku

20 października na antenie TVP2 zostanie wyemitowany 2952 odcinek serialu “Barwy szczęścia”. W tej części Dominika i Renata przejdą kontrolę skarbową, która będzie z premedytacją.

Konfrontacja z Halicką zacznie się od wypominania, jednakże protagonistka nie zastosuje się do tego i będzie zachowywać pozory tak, jak robiła to wcześniej w przypadku wydarzeń związanymi z “Feel Good”. Sytuacja się komplikuje, gdy Dominika odkryje, że jej ukochany flirtuje z jej koleżanką z pracy, Mariolą.

Wtedy poczuje żal, że poświęciła własną pracę dla niego, zwłaszcza że Robert nie zakończy na tym swoich działań. W odcinku 2952 “Barw szczęścia” Stefaniak nakłoni Halicką, aby obarczyła winą kelnerki z “Feel Good”.

Robert z kolei chce, aby Wanda sugerowała, że Dominika i Renata dopuściły się oszustwa, co pozwoliłoby mu łatwo unieważnić ich umowę najmu i przejąć lokal. Czy jednak kontrolerka pójdzie na to po szokującym odkryciu?

Już wcześniej zdaje sobie sprawę, że sprawiając mu kłopoty może narazić się na konsekwencje, szczególnie gdy Dominika go wcześniej prześwietliła. Jak więc potoczą się dalsze wydarzenia?

Odpowiedź na to pytanie poznamy wkrótce.

Post Comment