×

Trener Roberta Lewandowskiego wybuchnął gniewem. Xavi rzucał mięsem na prawo i lewo. Wszystko zostało nagrane przez kamery

Trener Roberta Lewandowskiego wybuchnął gniewem. Xavi rzucał mięsem na prawo i lewo. Wszystko zostało nagrane przez kamery

FC Barcelona od tygodni zawodzi, ale nikt nie spodziewał się, że będzie miała problemy nawet w domowym meczu z Granadą. Tym bardziej, gdy Lamine Yamal wyprowadził Barcę na prowadzenie w 14. minucie. Później drużyna Roberta Lewandowskiego stworzyła sobie kolejne okazje, a jedną z nich zmarnował sam Polak, jednak w 43. minucie stało się niemożliwe – goście w łatwy sposób doprowadzili do wyrównania. To kompletnie wyprowadziło z równowagi Xaviego, co zarejestrowały kamery telewizji Movistar.

Trener Barcelony zupełnie stracił nad sobą kontrolę i wpadł w niepohamowaną furię. To nie wystarczyło jednak do wyładowania emocji. To również nie pomogło. Po chwili legendarny piłkarz podszedł do ławki rezerwowych i uderzył pięścią w fotel, dalej przeklinając.

Zupełnie nie zważał przy tym na współpracowników i piłkarzy. W 60. minucie Granada objęła prowadzenie 2:1, a szybki gol Lewandowskiego na 2:2 niewiele zmienił, bo Barca równie szybko straciła bramkę na 2:3. Punkt Barcelonie uratował Yamal, który pięknym strzałem z dystansu w 80. minucie doprowadził do remisu. Taki wynik z przedostatnią drużyną La Liga to porażka, zwłaszcza biorąc pod uwagę przegraną Girony z Realem Madryt.

Post Comment