Kamil Glik powróci do kadry narodowej? Chce go tam znany ekspert, a Probierz wysłucha jego słów?

Jasne stanowisko znanego eksperta, nie ma wątpliwości. Glik przez lata pozostawał jedną z ikon reprezentacji Polski, jednak od dłuższego czasu nie jest powoływany do kadry. Na doświadczonego gracza, który występuje obecnie w Cracovii nie postawił jeszcze Michał Probierz, który już niebawem będzie kompletował skład drużyny, która w barażach powalczy o awans do mistrzostw Europy w Niemczech.

Zdaniem Romana Kołtonia, piłkarz powinien dostać swoją szansę. – Ciągle świta mi myśl o Kamilu Gliku. Być może jest ona szalona, ale w meczu z Legią widziałem go w takiej formie, że nie bałbym się go wystawić na Walijczyków czy Finów – nie mówiąc o Estończykach (…).

W spotkaniu z Legią był – obok Benjamina Kallmana (strzelec dwóch goli – przyp. red.) – najlepszy na placu.

Wiem, że jest kontuzjowany, ale podobno ma zaraz wrócić. Jeżeli zagra na dobrym poziomie w czterech meczach Ekstraklasy, nie wykluczałbym jego powołania – mówi Kołtoń w rozmowie z kanałem “meczyki.pl”.