Piotr Stokowiec dokonał śmiałego oświadczenia jako trener ostatniej drużyny ligowej w zaledwie dwóch słowach.

Łodzianie zanotowali porażki w weekendowych grach, tracąc dziesięć punktów. Jest to tyle samo, ile zdołali zdobyć jesienią (dwie wygrane, cztery remisy, dwanaście porażek).

Trener beniaminka podkreślił, że utrzymanie się w ekstraklasie będzie porównywalne do wywalczenia medalu. Zaznaczył, że wierzy w odwrócenie sytuacji, jednak kluczowe jest działanie z odwagą i zdecydowaniem.

Zespół wzmocniło pięciu nowych zawodników, a najlepsze CV posiada 30-letni obrońca Riza Durmisi. Nowi gracze to także 27-letni skrzydłowy Husein Balic, 28-letni obrońca Rahil Mammadov, 22-letni pomocnik Thiago Ceijas oraz 20-letni pomocnik Yadegar Rostami.

Mecz Korona – ŁKS rozpocznie się w poniedziałek o godz. 19:00 i będzie transmitowany w Canal+ Sport.