“Kontrowersyjne słowa na temat Lewandowskiego: Zrobił coś, co zbulwersowało Xaviego?”

Robert Lewandowski był ostatnio na celowniku mediów. Napastnik reprezentacji Polski zorganizował zebranie dla zawodników w swoim domu po ogłoszeniu przez Xaviego odejścia z drużyny.

Miał rozmawiać ze szkoleniowcem, aby ten ponownie rozważył decyzję o opuszczeniu Blaugrany. Mimo że kapitan reprezentacji Polski wydawał się być bezwzględnym sojusznikiem odchodzącego trenera, jeden z hiszpańskich ekspertów przytoczył niepokojące informacje mówiąc, że Lewandowski mógł “robić pod górkę” trenerowi.

To budzące niepokój słowa. Piotr Urban w rozmowie z Romanem Kołtoniem w “Prawdzie Futbolu” powiedział, że znany hiszpański dziennikarz, Gerard Moreno, sugerował, że Lewandowski i Gundogan byli problematyczni w szatni klubu.

Gerard Romero powiedział w czasie live’a, że dzień przed zaproszeniem kolegów na grilla, problemem w szatni Barcelony są Lewandowski i Guendogan. Nie wierzą w trenera, robią pod górkę – przytoczył słowa Piotra Urbana.