Gwiazdor Barcelony wściekły na Lewandowskiego! Media to zobaczyły, nie mógł ukryć wściekłości!

Robert Lewandowski zaliczył fenomenalny występ w Barcelonie, zdobywając hattricka przeciwko Valencii. Ten wybitny występ umożliwił mu powrót do rywalizacji o tytuł króla strzelców LaLigi. Należy jednak zaznaczyć, że jego doskonałe występy nie zawsze spotykają się z uznaniem ze strony wszystkich kolegów z drużyny. Podczas meczu z Valencią, jeden z graczy reprezentujących “Biało-Czerwonych” opuścił boisko widocznie obrażony.

Hiszpański dziennikarz Juanma Castano zwrócił uwagę na tę sytuację, zauważając, że Ferran Torres wykazał frustrację po trzecim golu zdobytym przez Lewandowskiego. Castano dodatkowo wyraził swoje zdumienie, że podczas wykonywania rzutu wolnego przez Lewandowskiego, Torres również dążył do tego, aby to on wykonał go. Po trafieniu do siatki przez Polaka, Torres opuścił pole gry wściekły, nie pozostając, aby podziękować kibicom za wsparcie. Cała sytuacja została zauważona przez Helenę Condis, która również podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.