Robert Lewandowski zaskakuje wszystkich swoimi umiejętnościami! Anna Lewandowska nie mogła się nie tym pochwalić, niezły debiut

Robert Lewandowski nie prezentuje dobrej formy od początku sezonu 2023/2024. Polski kapitan stracił swoją fenomenalną skuteczność i wydaje się mało prawdopodobne, że w tym roku ponownie zdobędzie tytuł Króla Strzelców ligi hiszpańskiej. Wiele się mówi o tym, że zarząd “Dumy Katalonii” nie będzie robił problemów, jeśli 35-letni zawodnik zdecyduje się opuścić Barcelonę po aktualnym sezonie. Obecnie Lewandowski zajmuje 9. miejsce w klasyfikacji strzelców LaLigi, mając na swoim koncie 8 bramek oraz 5 asyst.

W środę, drużyna Xaviego rozegrała spotkanie z Osasuną, które zakończyło się ich zwycięstwem, jednak Polak nie zdobył bramki. Trenerka fitness opublikowała w mediach społecznościowych prywatną rozmowę z napastnikiem Barcelony, w której Lewandowski opowiedział o wcieleniu się w rolę fryzjera podczas pobytu w domu, wykonując córce warkocze. Jego żona szybko zareagowała na tę informację, odpisując “Hahaha kocham” i dołączając czerwone serce do wiadomości. Następny mecz Barcelony odbędzie się 3 lutego z drużyną Alaves.