×

Badania antydopingowe, wino, PPV i KSW, czyli Andrzej Wasilewski opowiada szczegółowo o walce Adamek – Khalidov

Badania antydopingowe, wino, PPV i KSW, czyli Andrzej Wasilewski opowiada szczegółowo o walce Adamek – Khalidov

Galę XTB KSW Epic można oglądać w systemie PPV. Usługę można zakupić TUTAJ.

Mowa oczywiście o XTB KSW Epic, gdzie w walce wieczoru Adamek zmierzy się z Khalidovem. KSW w sprzedaży PPV jest instytucją.

Mimo że najlepsze czasy już minęły, bo teraz KSW i MMA zjadają freak fighty, nie da się ukryć, że federacja KSW zrobiła wiele znakomitych gal z bardzo dużą sprzedawalnością PPV. Mają największe doświadczenie w Polsce w tej materii, jest to sztab zawodowców – powiedział Andrzej Wasilewski.

Wasilewski, który nie ma wątpliwości, kto będzie gwiazdą gali w Gliwicach, zaznaczył, że koniem pociągowym sprzedaży będzie w tej walce Mamed. Mówiąc kolokwialnie, to on sprzeda więcej PPV z Adamkiem, niż Adamek z nim.

Wasilewski zaznaczył, że jeśli będzie akurat tego dnia w Warszawie w domu, to wykupi PPV, ponieważ ta walka jest jedną z nielicznych, której wynik go interesuje. Co do faworyta walki zdaniem promotora m.in.

Łukasza Różańskiego, Mateusza Masternaka czy Krzysztofa Włodarczyka, Wasilewski domyśla się, że nie ma badań antydopingowych, co będzie miało znaczenie, ponieważ będzie można sobie pozwolić na wszystko. Wasilewski dodał, że Mamed był kilka razy u nich na sali, sparował np.

z Masternakiem, ale to są dwie różne dyscypliny. Jeśli w Tomku zostało cokolwiek ze starego Tomka, to boksersko Mamed nie ma z nim żadnych szans.

To wszystko jednak zależy od formy, w jakiej będzie Adamek. Jeśli Tomek lubi czerwone wino i nie ma w tym nic złego, ale jeśli częściej pił wino niż trenował, jeśli już nie ma tego refleksu, jeśli już nie dysponuje tą koordynacją ruchową jak 4-5 lat temu, to może być różnie.

I to jest właśnie ten znak zapytania, który Wasilewskiego w tej walce interesuje.

Post Comment